İlk olarak 1958 yılında kurulan LG markası 2006 yılında Hong Kong’ ta LG markasının ilk cep telefonunu üretmiş ve cep telefonu piyasasına da böylelikle girmiştir. 2006 yılından beri cep telefonu pazarlayan LG markası cep telefonları ülkemizde de oldukça fazla tercih edilen bir marka olmaktadır. LG telefonlarının diğer markalara göre daha farklı olan dokunmatik özellikleri ve dış görünüşünün farklı olması, tutuşunun iyi olması gibi birçok işlevselliğinden dolayı bu markanın özellikle cep telefonlarını alıp kullanan çok sayıda müşterisi bulunmaktadır. Markanın her yıl cep telefonlarını piyasaya sürmesi insanların yeni telefonları almasını sağlamaktadır. Kişinin elinde bulunan eski telefonunu ise bir yere vermesi ve değerlendirmesi daha mantıklı olmaktadır.

İkinci El Cep Telefon Satmak Ve Değerlendirilmesi

Kimi zaman bunu özel internet sitelerinde LG cep telefonu satmak istiyorum yazıp yayınlayarak ya da doğrudan ikinci el telefon alan yerleri arayarak da telefonunu ne kadara satabileceğini yoklayabilmektedir. Bu da dolaylı olarak ikinci el LG cep telefonu alan yerler olarak bizlerin de sürekli olarak aktif olmasını ve çalışmasını sağlamaktadır. İkinci el telefon alımı yapan birçok işletme bulunmaktadır. Bizler de bu sektör de yıllardır sizlere hizmet veren bir firmayız. LG cep telefonu alanlar genelde telefonunuza beklemediğiniz fiyatı verebilmektedir. LG cep telefonu satın alanlar fazla olmasına rağmen işletmeler arasında verilen fiyat ve hizmet açısından oldukça fazla farklılıklar ve eksiklikler olabilmektedir. İkinci el cep telefonunu vermek isteyen kişi ya da kapalı kutu cep telefonu alan yerler ile irtibata geçip elindeki sahip olduğu telefonlarını da satmak isteyen kişi gerekli yerlere gitmelidir. Fakat bunu doğru ve tam bir araştırdıktan sonra yapmalıdır.

Neden Bizim Firmamız?

Bu sektörde yıllarca hizmet veren firmamız siz değerli müşterilerimize en doğru bilgiyi vererek elinizdeki kullanmadığınız telefonlarınızı almaktayız. Diğer işletmelerden farkımız bu sektörde çalıştığımız yıllar boyunca güvenlerini kazandığımız değerli müşterilerimizdir. Bizler sizlerin telefonlarına en doğru ve en iyi fiyatı vererek ticaretimizi yapmaktayız. En iyi fiyat garantisi ile içinizi rahat tutacağınız bir alışveriş olacağına dair firma olarak söz vermekteyiz.ikinci el ve sıfır kapalı kutu lg cep telefonu satın aldığımız modeller ; LG G7 FIT – LG G7 ThinQ – LG V30 Plus – LG V20 + LG 360 Cam + B&O H3 Kulaklık – LG G6 – LG Q7 Plus model cep telefonlarınızı değerinde satın alıyoruz.

Call Now ButtonBİZİ ARAYIN!
Open chat
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim ?
Powered by