Sıfır veya ikinci el olsun cep telefonları bizler için her zaman apayrı bir yerde bulunurlar. Günümüzde cep telefonları artık kimlik belgelerinden bile daha önemli olmuş durumda. Sıfır aldığımız telefonları uzun yıllar kullanabiliyoruz. Fakat bazen aldığımız telefonlardan sıkılıp daha yeni telefonlar almak isteyebiliyoruz. Veya elimizde olan telefonun modelini yükseltmek isteyebiliyoruz. Bu sebeple de elimizdeki telefonları ikinci el telefon alan yerlere satmak istiyoruz. İkinci el cep telefonu alan yerlere telefonlarımızı götürdüğümüzde bazı sıkıntılar ile de karşılaşabiliyoruz. Piyasada birçok firma olduğundan dolayı bazı firmaların bizleri kandırması da oldukça muhtemeldir. Hatta öyle ki bazen aldığımız ürünlerin değerlerini bizlere az söyleyip bizleri bu fiyata inandırabiliyorlar. Bu yüzden güvenilir bir firmaya telefonlarımızı satmak isteriz. Değerinde telefon alan yerler bizler için bulanamayan firmalar haline geliyor.

iphone cep telefonu satmak istiyorumGenelde kullandığımız telefonları satıyoruz ikinci el olarak fakat bazen de elimizde kapalı kutu halinde bulunan cep telefonları var. Bu ürünleri de ikinci el telefon satın alan yerlere satabiliriz. Dikkat etmemiz gereken ise cihazımızın kutusunu açmadan firmaya vermek. Böylelikle daha yüksek ücretlerde telefonumuzu satabiliyoruz.
Her marka cep telefonlarını ikinci el olarak sizlerden değerinde alabiliriz. İphone alan yerler arıyorsanız da yine sizlere hizmet verebiliriz. İphone cihazlarınızı değerinde sizlerden alabilir ve sizlere hizmet sunabiliriz. Yapmanız gereken bizlere ulaşarak telefonlarınızı bizlere ulaştırmak.

samsung telefon alımı yapan yerler

İstanbul Cep Telefonu Alan Yerler

İstanbul’ da birçok ikinci el telefon alan yerler mevcut. Bizler sizlere en iyi hizmeti sunmak için güvenilir platformumuzla sizlere hizmet sunuyoruz. Eğer sizlerde telefonunuzu alıp satmak istiyorsanız firmamızı ziyaret etmelisiniz. Böylece sizlerde elinizdeki telefonu ikinci el olarak satabilecek ve zararınızı en aza indirebileceksiniz. İkinci el samsung cep telefonu alan yerler çalışır durumdaki sıfır kapalı kutu telefonlarınızıda satın alıyor.

ikinci el huawei telefon satın alanlar
İkinci el telefonlarınızı satarken değerini firmamız aracılığı ile öğrenmeli ve öyle satmalısınız. Firmamız sizlere bu konuda hem en güvenilir hem de en doğru hizmeti verecektir. İkinci el telefonlarınız kasa durumu ve kullanım yılına bakılarak fiyatlandırılır ve size öyle fiyat sunulmaktadır. Eğer elinizdeki satmak istediğiniz telefon ne kadar az hasar almışsa ve ne kadar az kullanılmışsa o kadar daha yüksek bir fiyata satın alınabilecektir. İkinci el ve sıfır cep telefonu satın aldığımız modeller ; iphone 6s – iphone 7 – iphone 7 plus – iphone 8 – iphone 8 plus – iphone x – iphone xr – iphone xs – iphone xs max – Samsung Galaxy A70 – Samsung Galaxy A30 – Samsung Galaxy A7 – Samsung Galaxy A50 – Samsung Galaxy A20 – Samsung Galaxy A10 – Samsung Galaxy S10 Plus – Samsung Galaxy J8 – Samsung Galaxy J4 Plus – Samsung Galaxy A9 – Samsung Galaxy J6 Plus – Samsung Galaxy A6 Plus – Samsung Galaxy Note 9 – Samsung Galaxy S10e – Samsung Galaxy S9 Plus – Samsung Galaxy J7 Prime – Samsung Galaxy Note 8 – Samsung Galaxy A6 – Samsung Galaxy J7 Pro – Samsung Galaxy S8 Plus – Samsung Galaxy M30 markalı kapalı kutu ve ikinci el cep telefonunuzu satın alıyoruz.

Call Now ButtonBİZİ ARAYIN!
Open chat
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim ?
Powered by